PARTIZANOV DŽELAT NA PRAGU LE: AEK slavio u gostima!

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Avg.2022, 23:57

Plej-of za Ligu Evrope.
Ove večeri odigrane su preostale plej-of utakmice za grupnu fazu Lige Evrope.
Fudbaleri Fenerbahčea i Omonije slavili su prvom meču četvrtog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
Fenerbahče je u poslednoj rundi kvalifikacija gostovao Austriji u Beču u prvom susretu i slavio rezultatom 2:0.
Već u osmom minutu je turski tim došao do pogotka, kada je Džošua King na asistenciju Rosija zatresao mrežu domaće ekipe.
Rezultatom 1:0 u korist Fenera se poluvreme i završilo, a drugo je počelo žutim kartonom Galvaa što će biti kobno po Austriju nešto kasnije, tačnije u 83. minutu kada je dobio drugi žuti odnosno crveni karton.