PA: Venera pred ogledalom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Jan.2016, 13:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PA: "Venera pred ogledalom"

U dvorani Apolo Doma omladine u Pančevu večeras u 20 časova biće odigrana plesna predstava "Venera pred ogledalom".

Koreografiju i režiju potpisuju Dragana Stanisavljević i Tijana Malek, koje i igraju u predstavi. Koreografsku podršku pružili su Ivana Ljuljić Radivojević i Branko Mitrović.

Predstava istražuje položaj žena u Srbiji početkom 20 veka i danas, a inspirisana je životom i delom Mage Magazinović, navodi se u pozivu.

Predstava "Venera pred ogledalom" je projekat DDT - kreativnog centra za pokret iz Pančeva, a sufinansirana je od strane Grada Pančeva i Instituta za umetničku igru iz Beograda.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.