Izvor: Mondo, 18.Avg.2019, 16:05

Ovo je bilo baš LATINO: Rasing - River Plejt 1:6!

Uz naravno direktan crveni karton štoperu plavo-belih i penal za goste sa "Monumentala", tako da su viđeni svi elementi neophodni za nezaboravnu utakmicu latinskog fudbala.
Na "Presidente Huan Domingo Peron" stadionu u predgrađu Buenos Ajresa rano jutros sastali su se šampioni Argentine i Južne Amerike u derbiju 3. kola nacionalnog šampionata.
Domaćin je poveo u 3. minutu golazom, pa primio šest u narednih 90 za jedan od najubedljivijih poraza u istoriji kluba:
Rasing - River Plejt 1:6 (1:3), uz naravno direktan crveni karton štoperu plavo-belih Leonardu Sigaliju u 49. i penal za goste sa "Monumentala" u 64. minutu, tako da su viđeni svi elementi neophodni za nezaboravnu utakmicu latinskog fudbala....

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.