Izvor: B92, 05.Dec.2023, 23:39
Ovako je Džejms utišao Arenu VIDEO
Košarkaš Monaka Majk Džejms je svojim trojkama u poslednjim sekundama meča odveo meč između Partizana i Monaka.
Na dve sekunde do kraja Džejms je pogodio trojku, koje ja na kraju otišla u produžetak.
Plej Monaka je imao skromno veče, jer do poslednjih sekundi meča imao loše šutersko veče, ali se onda probudio kada je najmanje trebalo po igrače Partizana.
Partizan je imao i opipljivu prednost, ali če morati da kao i protiv Panatinaikosa igra >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << produžetke.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










