Izvor: B92, 09.Jan.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Otkazane trke u Šamoniju
Trke Svetskog kupa u alpskom skijanju, koje su 20. i 21. januara trebalo da se održe u francuskom Šamoniju, otkazane su u utorak zbog neodgovarajućih vremenskih uslova.
Skijaši su u Šamoniju trebalo da se takmiče u spustu i super-kombinaciji.
Organizatori su saopštili da zbog toplog vremena neće moći da takmičarima garantuju spremne staze i bezbednost.
Trke bi, ipak, mogle da se održe u Šamoniju, ali u nekom kasnijem terminu. Organizatori bi mogli da odluče i da se takmičenje održi u Val d'Izeru.
Ove sezone je zbog visokih temperatura već otkazano održavanje nekoliko trka Svetskog kupa.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












