Ostrvljani zabrinuli Mestalju na premijeri

Izvor: B92, 23.Avg.2016, 00:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Las Palmasa priredili su drugo iznenađenje u prvom kolu Primere.

Neočekivano su savladali Valensiju sa 4:2, posle fantastičnog preokreta na Mestalji.

"Slepi miševi" su ofanzivno otvorili meč i poveli golom Mina već u šestom minutu, ali je nakon toga usledio debakl.

U roku od 15-ak minuta Las Palmas postiže tri gola i utišava Mestalju.

Izjednačio je Livaja u 16, vođstvo gostima je u 24. doneo Vijera iz penala, a tačku na fantatičnu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << predstavu stavio je Kevin-Prins Boateng udarcem glavom u 31.

Samo tri minuta kasnije Mina drugim golom vraća domaćina u život, ali Valensija u nastavku meča ne uspeva da izjednači, da bi dva minuta pre kraja Livaja svojim drugim pogotkom definitivno rešio pitanje pobednika.