Izvor: B92, 16.Dec.2010, 16:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ostavke u Ciboni, Bandić spasilac?
Vrhovno telo Cibone, Skupština, prihvatila je u četvrtak ostavke predsednika Cibone Vlatka Prevšića i kompletnog UO.
KK Cibona je odgovorio na sve postavljene zahteve gradonačelnika Zagreba Milana Bandića i tako najverovatnije obezbedio sebi spas.
Jedan od najtrofjejnijih klubova sa ovih prostora, u ovom trenutku i najzaduženiji u regionu , jedino rešenje i svoj spas, mogao je da potraži popuštanjem u „nategnutim" odnosima sa gradonačelnikom, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koji je najavio da će grad Zagreb preuzeti sve dugove kluba, ali samo ako „svi koji su ga doveli do prosjačkog štapa podnesu ostavke".
Skupština kluba prihvatila je ostavke, a jedan od ključnih uslova je bio i ustupanje poslovnog prostora i popularnog „Tornja". Pošto su svi uslovi ispunjeni, pitanje prezaduženog kluba naći će se na dnevnom redu Gradske skupštine sledeće nedelje.
Ostavke kompletne uprave Cibone
Izvor: S media, 16.Dec.2010
Skupština Cibone prihvatila je ostavke Vlatka Previšića, predsednika kluba, kao i upravnog odbora...Cibona je odgovorila na sve zahteve gradonačelnika Zagreba Milana Bandića i tako obezbedila, pretpostavlja se, spas...Cibosi u štrajku..Rasulo u Ciboni..Ćutanjem poslali poruku (VIDEO)..EL: CSKA...
Cibona: Novi zaplet, Bandić povlači prijedlog
Izvor: SEEbiz.eu, 17.Dec.2010, 01:00
ZAGREB - Premda se nakon današnje Skupštine košarkaškog kluba Cibona na kojoj su usvojene ostavke predsjednika Vlatka Previšića i njegova Upravnog odbora, činilo kako se napokon krenulo u rješavanje nagomilanih problema u Ciboni, dogodio se novi zaplet.






