Izvor: B92, 25.Sep.2022, 22:07
"Osramotili smo se u Beogradu"
Čuveni švedski fudbaler Fredi Ljungberg bio je razočaran izdanjem te selekcije u Beogradu.
Švedska je ubedljivo poražena od Srbije (4:1), u petom kolu B Lige nacija.
Skandinavci imaju samo tri osvojena boda, dok je Srbija stigla do 10. poena, čime se izjednačila sa vodećom Norveškom, protiv koje igra u utorak u Oslu.
"Svi želimo da reprezentacija Švedske igra dobro. Baš sam jedva čekao ovu utakmicu, ali sam posle nje ostao prazan, ne znam šta >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bih rekao. Užasno sam razočaran. Bili smo totalno beskorisni u odbrani, a ni preterano dobri u napadu. Sve je bilo loše. Osramotili smo se. Boli me i što moram uopšte da komentarišem", rekao je Ljungberg.
Meč je obeležio Aleksandar Mitrović, koji je za manje od 50 minuta upisao het-trik.
Inače, Ljungberg je za Švedsku igrao od 1998. do 2008. i tokom jedne decenije upisao je 75 utakmica i 14 golova.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.










