Osramotili smo se u Beogradu

Izvor: B92, 25.Sep.2022, 22:07

"Osramotili smo se u Beogradu"

Čuveni švedski fudbaler Fredi Ljungberg bio je razočaran izdanjem te selekcije u Beogradu.

Švedska je ubedljivo poražena od Srbije (4:1), u petom kolu B Lige nacija.

Skandinavci imaju samo tri osvojena boda, dok je Srbija stigla do 10. poena, čime se izjednačila sa vodećom Norveškom, protiv koje igra u utorak u Oslu.

"Svi želimo da reprezentacija Švedske igra dobro. Baš sam jedva čekao ovu utakmicu, ali sam posle nje ostao prazan, ne znam šta >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bih rekao. Užasno sam razočaran. Bili smo totalno beskorisni u odbrani, a ni preterano dobri u napadu. Sve je bilo loše. Osramotili smo se. Boli me i što moram uopšte da komentarišem", rekao je Ljungberg.

Meč je obeležio Aleksandar Mitrović, koji je za manje od 50 minuta upisao het-trik.

Inače, Ljungberg je za Švedsku igrao od 1998. do 2008. i tokom jedne decenije upisao je 75 utakmica i 14 golova.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.