Izvor: RTS, 22.Okt.2021, 22:55

Osasuna sa igračem manje ispustila pobedu

Fudbaleri Osasune i Granade odigrali su nerešeno 1:1 u uvodnom meču 10. kola La Lige.
Delovalo je kao da će Osasuna na svom terenu savladati Granadu i tako upisati i četvrtu pobedu u nizu, ali je gost postigao gol u 90. minutu i izvukao remi.

Domaćin je poveo u poslednjim sekundama prvog poluvremena, kada je strelac bio Avilja.
Granada do gola i boda dolazi u 90. minutu, kada je gol postigao Montoro.
Osasuna nakon 10 odigranih utakmica >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ima 18 bodova i nalazi se na drugom mestu, dok je Granada sa sedam bodova, 17. na tabeli.