Izvor: Večernje novosti, 09.Jun.2010, 14:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Orlovi" u gostima kod ambasadora

U "Sanisajd park" hotelu u Johanesburgu, ambsador Srbije u Južnoj Africi, Goran Vujičić zajedno sa saradnicima, organizovao je prijem za reprezentativce naše zemlje i brojne goste.

Nastavak na Večernje novosti...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

"Orlovi": Opuštanje uz bilijar, stoni tenis i Soni

Izvor: S media, 09.Jun.2010

Fudbaleri srpske reprezentacije Aleksandar Kolarov i Aleksandar Luković izjavili su danas da se odlično osećaju u Johanesburgu i da u hotelu Sanisajd Park imaju odlične uslove da se pripremaju za Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi...Opširnije o ovome možete pročitati na Blicsport.rs specijalu...

Nastavak na S media...

"Orlovi " ko zapeta puška

Izvor: Glas javnosti, 10.Jun.2010, 07:06

JOHANESBURG - Fudbaleri srpske reprezentacije Aleksandar Kolarov i Aleksandar Luković izjavili su da se odlično osećaju u Johanesburgu i da u hotelu "Sanisajd park" imaju odlične uslove da se pripremaju za Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi...- Euforija oko nas se osećala otkada smo kada smo doputovali.....

Nastavak na Glas javnosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.