Orlovi se provodili i veče pred put u Češku!

Izvor: Mondo, 20.Nov.2015, 10:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Orlovi" se provodili i veče pred put u Češku!

Čak sedam startera iz meča u Ostravi veče pre utakmice "zaglavilo" je u kafani do sitnih sati, piše Sportski žurnal.

Foto: MN Press

Klupko se odmotava...

Posle saznanja da su se reprezentativci Srbije posle blamaže u Češkoj raštrkali svako na svoju stranu, a najveći deo je požurio u Beograd da iskoristi još malo vremena pre povratka u klub da se provede, Sportski žurnal piše da su "orlovi" dočekali zoru i uoči utakmice u Ostravi.

Preciznije, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << sedmorica startera iz meča u kojem je naša reprezentacija izgubila 1:4, veselilo se u jednoj od beogradskih kafana, gde je bivši kapiten Crvene zvezde Nenad Milijaš proslavljao rođenje blizanaca.

Bio je to, piše "Žurnal", nastavak provoda koji je počeo večerom u čast rođendana Aleksandra Kolarova, za koju je fudbaler Manečster sitija imao odobrenje stručnog štaba i kompletnog vođstva reprezentacije.

"Zaglavili su do kasno u noć, među njima i glavnica najiskusnijih i najstandardnijih. A upravo tog dana poleteli su ka Češkoj, na utakmicu istine!", navodi sportski list.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.