Orlići deklasirali Makedonce

Izvor: S media, 08.Jun.2009, 02:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mlada reprezentacija Srbije u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo u Švedskoj na Zlatiboru je savladala Makedoniju sa 4:1.

Izabranici Slobodana Krčmarevića su poveli u 32. minutu golom Đorđevića. Stojkov je izjednačio šest minuta kasnije i na odmor se otišlo rezultatom 1:1.

U nastavku još tri pogotka za Srbiju postižu Vuković u 53, Tadić u 72. i Vilotić u 87. minutu.

Mlada reprezentacija Srbije vraćaju se u Beograd 10. juna, a sledećeg dana putuju >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u Helsingborg gde će biti smešteni tokom EP u Švedskoj.

U kvalifikacionim mečevima za plasman na prvenstvo Evrope za mlade, postignuti su sledeći rezultati: