Izvor: Mondo, 09.Mar.2015, 11:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Orlando video "iz prve" što Real nije nikada
Rikardo Kaka postigao gol na prvom meču u istoriji nove soker franšize. I to iz slobodnjaka, kako nije pogodio još od prvog boravka u Milanu.
Istorija će pamtiti da je, golom Rikarda Kake, Orlando u svojoj prvoj utakmici u istoriji osvojio bod na gostovanju Njujork sitiju, takođe novostvorenoj organizaciji.
Utakmica je završena rezultatom 1:1, a Brazilac je postavio konačan rezultat u finišu, golom iz slobodnog uidarca, iako posle velikog odbitka. Zanimljivo >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je da je najbolji igrač za 2007. godinu odigrao za Real 120 utakmica i za to vreme nikada nije pogodio iz "slobodnjaka".
Nije potrebno isticati da navijači uveliko nose dresove i majice sa njegovim prezimenom i "desetkom" na leđima.
Foto: AP/John Raoux
Pogledajte istorijski gol.









