Opet taj Belingem – u 95 doneo Realu preokret u gradskom derbiju

Izvor: B92, 02.Sep.2023, 18:28

Opet taj Belingem – u 95' doneo Realu preokret u gradskom derbiju

Fudbaleri Real Madrida savladali su Hetafe rezultatom 2:1 (0:1) u utakmici 4. kola španske LaLige.

Ekipa Karla Ančelotija stigla je do maksimalne četvrte pobede, ali mnogo teže nego što se to očekivalo, jer su gosti imali prednost već od 11. minuta.

Tada je Borha Majoral doneo vođstvo i dodatno otežao posao "kraljevskom klubu".

Odgovora nije bilo u prvom, ali jeste u drugom poluvremenu.

Najpre u 47. minutu kada je Hoselu izjednačio rezultat >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na 1:1.

Potom je Real u celom drugom poluvremenu tri puta pogodio okvir gola, a na kraju konačno uspeo da preokrene rezultat u sudijskoj nadoknadi.

Heroj je postao, još jednom, Džud Belingem, koji jeu petom minutu nadoknade postigao svoj novi pogodak od letošnjeg dolaska u Real i još jednom ušao u srca navijača.