Izvor: Press, 28.Okt.2012, 22:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Opet mržnja sa tribina
Iako su u okviru akcije FSS-a pre početka utakmice igrači oba tima podigli velike crvene kartone na kojima je pisalo „Zajedno u borbi protiv nasilja i rasizma", sa južne tribine nisu izostale parole na račun Pazaraca, poput „Nož, žica, Srebrenica" ili „Bože, ne znam šta mi je, pale mi se džamije"
Okačen je bio transparent - „Alija? A Spasoje Jugović" - citat iz čuvenog romana „Nož" Vuka Draškovića, aludirajući na srpsko poreklo muslimana iz Raške. >> Pročitaj celu vest na sajtu Press <<
Navijači Novog Pazara nisu došli na utakmicu pošto uprava kluba nije htela da organizuje prevoz navijačima koji su pre nekoliko dana na utakmici Kupa Srbije protiv Rada istakli transparent na kome je pisalo „Rešen rebus, srce, bubreg, pluća, živela žuta kuća".
Ostaje nejasno ko je po ko zna koji put dozvolio da se transparenti sa uvredljivim sadržajima unose na sportske objekte.
















