Openda čuva Lans u vrhu VIDEO

Izvor: B92, 28.Okt.2022, 22:57

Fudbaleri Lansa savladali su Tuluz rezultatom 3:0 (0:0) u prvoj utakmici 13. kola francuske Lige 1.

Meč na stadionu "Boler-Delelis" rešen je u drugom poluvremenu, tačnije u poslednjih pola sata, kada je Luis Openda postigao het.trik.

Sjajni napadač je sve sam rešio na ovom susretu, a prvi gol dao je u 60. minutu.

Tada je Sotoka odlično centrirao sa desne strane, a Openda u naletu zakucao loptu glavom u mrežu Tuluza.

Lans je uspeo da probije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << goste, a sa 2:0 u 87. minutu uz veliku grešku odbrane, sve je bilo rešeno.

Ponovo se na pravom mestu našao Openda i "nanjušio" je pucanje defanzivne linije za svoj drugi pogodak.

U trećem minutu nadoknade dao je treći za konačnih 3:0.