Izvor: B92, 14.Nov.2016, 15:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
OpTic Gaming pobednik CS:GO NA Beat Invitational
Tim sastavljen od američkih, kanadskih i španskih igrača trijumfovao u Kanadi.
OpTic Gaming je šampion CS:GO Northern Arena Beat Invitational turnira u Montrealu, pošto je u velikom finalu savladao G2 Esports sa 2-1.
G2 Esports je kao drugoplasirani u grupi B u plejofu pobedio Heroic sa 2-1, dok je G2 Esports kao, takođe drugoplasirani ali u grupi A, pobedio Team EnVyUs sa 2-0.
U velikom finalu G2 Esports je poveo sa 1-0 i to osvojivši mapu Cobblestone >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa 16-14, koja je bila izbor OpTic Gaming. Nakon toga usledilo je izjednačenje na Dust2 mapi, 16-12. Finalna mapa bila je Train koju je OpTic Gaming dobio sa 16-7.
Pored šampionske titule OpTic Gaming je osvojio i 50.000 dolara, dok je finalista G2 Esports osvojio 25.000 dolara. Trećeplasirani i četvrtoplasirani Team EnVyUs i Heroic su osvojili po 10.000 dolara.
Izvor: KlanRUR.rs



