Omladinci Srbije nerešeno sa Finskom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Maj.2009, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SUBOTICA - U prvoj utakmici prve grupe kvalifikacija za prvenstvo Evrope, omladinska fudbalska reprezentacija Srbije igrala je danas u Subotici protiv Finske nerešeno 1:1 (0:1).

Finska je povela golom Pukija u šestom minutu, a izjednačio je Ljajić u 48. minutu.

U prvoj utakmici ove grupe Austrija je pobedila Mađarsku rezultatom 3:2. Na prvenstvo Evrope plasiraće se samo pobednik grupe.

U drugom kolu Srbija će u četvrtak igrati protiv Austrije.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...