Olimpijakos odbio Zvezdu

Izvor: B92, 15.Jan.2011, 11:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Olimpijakos odbio Zvezdu

Iako je postojala želja čelnika Crvene zvezde da generalnu probu pred nastavak sezone ima sa Olimpijakosom, pirejski klub je morao da odbije ponudu Beograđana.

Crvena zvezda je želela da meč sa 'bratskim' klubom odigra 23. februara, ali Pirejce samo dva dana ranije očekuje derbi sa Panatinaikosom.

Među 'crveno-belima' je postojala želja i da rival u poslednjoj proveri bude >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i Juventus, ali od starta nije postojala realna osnova za taj susret, zbog obaveza 'stare dame'.

Takođe, prethodno je otpala mogućnost i da se odigra meč sa Zenitom, tako da ime rivala ’crveno-belih’ u generalnoj probi pred prolećni deo sezone, još uvek nije poznato.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.