Olimpijakos: Poseban odnos sa CZ

Izvor: B92, 10.Jul.2014, 17:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Olimpijakos: Poseban odnos sa CZ

Generalni menadžer Olimpijakosa Hristos Stavropulos izjavio je da je srećan što je njegov tim izvučen u istoj grupi sa Crvenom zvezdom.

"Rano je još govoriti o ekipama, svi tek treba da naprave timove. Najvažniji je prolaz u Top 16 fazu, to je prvi korak, mada nam je konačni cilj plasman na fajnal-for. Takođe, veoma smo srećni jer igramo sa Crvenom zvedom, to je tim sa kojim imamo veoma poseban odnos", kaže Stavropulos.

Trener Pirejaca Jorgos Barcokas takođe >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je istakao da treba sačekati konačne sastave timova i dodao je:

“U grupi smo sa timovima velike košarkaške tradicije poput Valensije i Laboral Kuče, a Galatasaraj i Zvezde ulažu veliku trud i to su ekipe koje niko ne želi za rivala. Takođe, tu je i Neptunas iz zemlje koja obožava košarku. Prošla sezona naučila nas je da nije važno da se prvi deo završi bez poraza, najvažnije je biti spreman za Top 16 i dalje“, kazao je Barcokas.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.