Olić: Gvardiola je promašaj

Izvor: N1 televizija, 06.Maj.2016, 17:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Olić: Gvardiola je promašaj

Iskusni hrvatski napadač Ivica Olić ocenio je boravak Pepa Gvardiole u Bajernu iz Minhena kao promašaj

„Mnogi će reći da je osvojio gomilu domaćih trofeja, ali tri puta ispadanje u polufinalu Lige šampiona je ispod standarda koje je postavio Bajern“

Olić smatra da su Bavarci bili mnogo bolji pod Jupom Hajnkesom

„Tada su bili baš moćni i išli su do kraja u svim takmičenjima. Sada su veoma lako mogli da ispadnu od Juventusa u osmini finala“, zaključio je Olić.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.