Izvor: MozzartSport.com, 30.Jun.2020, 20:26

Okliznuo se Famalikao (VIDEO)

Kiks ekipe za koju nastupa Uroš Račić

Imao je šansu Famalikao da dođe do pobede sa kojom bi mogao da dođe na dva boda zaostatka od pete pozicije, ali, doživeo je priličan neuspeh. Okliznula se ekipa za koju nastupa Uroš Račić i poražena je na svom terenu od Portimonensea s 0:1 (0:1).

Sa ovakvim kiksom izlazak u Evropu je sve dalji...

Famalikao je došao u situaciju da nije pobedio u tri uzastopne utakmice, a danas je imao pravi zicer. Na kraju je >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << jedno od najvećih iznenađenja Primeire poraženo od druge najlošije ekipe u ligi. Dešavaju se takve stvari...

Da će tako biti moglo se naslutiti već u 17. minutu utakmice kada su gosti došli do prednosti, a na kraju se ispostavilo da će to biti jedini gol na utakmici.

Rikardo Vaz Te je bio strelac na asistenciju Tabate. Suštinski je za taj gol najviše kriv sam Famalikao koji je odigrao neverovatno ležerno ispred svog gola, pa je na kraju i kažnjen za tako nešto.

Srpski fudbaler Uroš Račić bio je u prvoj postavi tima, a na terenu je bio sve do 70. minuta kada je umesto njega ušao Silva.

Famalikao je tako ostao na 45 bodova, pet manje od Brage koja ima i meč manje.