Oglasio se Brendan Rodžers

Izvor: Sportske.net, 06.Okt.2015, 10:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Oglasio se Brendan Rodžers

Prvi put nakon smene, dojučerašnji menadžer Liverpula se oglasio u javnosti.

Remi sa Evertonom mu je presudio.

Dok Liverpul aktivno radi na dovođenju zamene (čitaj Jirgena Klopa), Brendan Rodžers je rešio da odmori. Uslikan je na aerodromu sa devojkom i ćerkom, uputio se u Malagu. Da odmara, ne da radi.

Upitan da prokomentariše svoj odlazak iz kluba, Rodžers je bio pun uvažavanja, kao što se i očekivalo.

"Naravno, duboko sam razočaran >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << što odlazim. Bila mi je čast i zadovoljstvo da predstavljam klub kakav je Liverpul, činio sam to najbolje što sam umeo i mogao i trudio se da pomognem igračima da ostvare pojedinačan naopredak i razviju se kao tim poslednje tri godine."

"Imali smo zaista lepih trenutaka, želeo bih da zahvalim svim fudbalerima na vrednom radu i posvećenosti. Liverpul je klub sa bogatim fudbalskim nasleđem i ja prema njemu osećam ništa drugo do poštovanja i divljenja.",
saopštio je Rodžers.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.