Izvor: RTS, 19.Feb.2017, 19:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Održano drugo kolo Memorijala za ekipe RTS-a
Drugo kolo ovogodišnjeg Memorijalnog turnira "Igrajmo za 16" za ekipe RTS-a održano je u sali Zavoda za sport i medicinu sporta na Košutnjaku.
Četiri ekipe, od ukupno 17 koliko ove godine učestvuje u ovom delu turnira, već su osigurale prolazak u drugi deo takmičenja.
To su ekipe: Rasveta i Meda, Povratak otpisanih, Veterani i Obezbeđenje RTS.
Posebno interesantne utakmice u drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << kolu odigrane su između sastava Tehnike i produkcije i Radio Beograda, kao i Povratka otpisanih i Nesalomivih, dok je najlepša utakmica bila između ekipa Obezbeđenja i Reportažnih kola, gde je viđeno čak osam golova.
Rezultate, izveštaj i najavu za naredni vikend možete pogledati ovde.




