Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Jul.2015, 09:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Održan "Kuruz bal" u Bogatiću
Četvrti po redu festival pop-rok muzike "Kuruz-bal" održan je u četvrtak, 2. jula, u parku ispred Doma kulture u Bogatiću.
Program festivala počeo je u 13 časova izložbom akademskog slikara Dragana Martinovića i mlade umetnice Aleksandre Puzić.
Koncerti su počeli u 15 časova i trajali su do tri sata posle ponoći. Učestvovalo je više bendova i samostalnih izvođača.
Nastupili su Levica Bogatić, Dušan Sekulić Bijeljina, David Bogatić, Bojan >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Čavez Kula, Gaga i Jovana Bogatić.
Svirali su i bendovi Vatrena voda Šabac, Scordisci Beograd, Strah od Džeki Čena Gornji Milanovac, SPRŽ Šabac, Kler Novi Sad, The Great Spirit Sremska Mitrovica, Frontline Novi Sad, Alarmantno stanje Ruma i RNDM Čačak.
Takođe prikazani su i radovi dece petog i šestog razreda OŠ "Mika Mitrović" iz Bogatića.
Festival je u odličnoj atmosferi pratilo više stotina posetilaca.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...














