Izvor: Sportske.net, 29.Maj.2020, 19:00

Odlična predstava na ''Karađorđu'', Vojvodina i Čukarički podelili bodove

Odlična predstava na Karađorđu, Vojvodina i Čukarički podelili bodove

S obzirom na dugu pauzu, možemo reći da je u Novom Sadu viđen vrlo dobar fudbal.
Posle pobede Spartaka u Inđiji od 2:1, druga utakmica 27. kola Linglong Superlige odigrana je na novosadskom ''Karađorđu'', gde su Vojvodina i Čukarički igrali nerešeno, rezultatom 1:1.
Povela je Vojvodina u 13. minutu, kada je Stefan Đorđević odlično probio po levoj strani, još bolje centrirao, a na pravom mestu u kaznenom prostoru bio je Petar Bojić koji udarcem glavom šalje loptu u mrežu.
Dugo je Vojvodina vodila, a prava borba rasplamsala se sredinom drugog poluvremena, kada su se rešale šanse na obe strane. Vojvodina je imala stopostotnu priliku preko Bojića u 73.minutu, pošto je prethodno...