Izvor: B92, 07.Mar.2015, 12:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odlaže se početak Prve lige Srbije
Nastavak takmičenja u Prvoj ligi Srbije se zbog loših vremenskih uslova odlaže se za naredni vikend, rekao je komesar za takmičenje Branko Stojanović.
"Nije bilo druge nego da se odloži kolo, s obzirom da sneg i kiša prave zaista velike probleme. Da se razumemo, sneg može da se počisti sa terena, voda da se izbaci, ali ako bismo krenuli ove subopte, mogu samo da zamislim kako će izgledati tereni“, rekao je Stojaković,a prenosi Sport.
On je istakao da su se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << svi klubovi složili sa ovom odlukom. Drugo kolo na programu je u vanrednom terminu u sredu 18. marta, a već od trećeg koje se igra 21, vraća se na ranije utvrđene termine.
Prva liga Srbije, 16. kolo, 14. mart:
Moravac Mrštine – Bačka Palanka
Radnik Surdulica – Proleter Novi Sad
Sloga Kraljevo – Javor Ivanjica
BSK Borča – Mačva Šabac
Kolubara – Metalac GM
Bežanija – Sinđelić
Sloboda – Inđija
Sloga Petrovac na Mlavi – Jedinstvo Putevi
'Baba Marta' ukočila prvoligaše
Izvor: Sportske.net, 07.Mar.2015
Nastavak takmičenja u Prvoj ligi Srbije odložen je za naredni vikend usled vremenskih nepogoda u većem delu naše zemlje.





