Izvor: MozzartSport.com, 04.Jan.2021, 00:03
Odgođen još jedan susret Premier lige
Koronavirus i dalje radi velike probleme nogometu na Otoku.
Danas je stigla potvrda kako je zbog koronavirusa odgođen susret između Burnleyja i Fulhama, koji je po rasporedu trebao započeti sutra od 13 sati.
Gosti iz Londona imaju velikih problema sa zarazom Covida-19 pa su tako prisiljeni odgoditi i drugi dvoboj ovog tjedna.
Podsjetimo, u srijedu nisu odigrali susret protiv Tottenhama, a ova nova odgoda će zadati velike probleme organizatorima u ionako zgusnutom rasporedu.
We can confirm that tomorrow’s away fixture at Burnley has been postponed.#FFC
Nastavak na MozzartSport.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














