Odbojkašice putuju na Gran Pri

Izvor: B92, 28.Jul.2014, 15:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkašice putuju na Gran Pri

Srpske odbojkašice u ponedeljak iz Minhena putuju u Hvaseong, u Koreju, gde će od prvog do trećeg avgusta igrati na turniru B grupe prve divizije Gran Prija.

Srbija će u Hvaseongu prvi meč igrati u petak od 6.40 časova po našem vremenu protiv Nemačke.

U drugom kolu, u subotu od 10.40 časova, Srbija će igrati protiv Tajlanda, a u poslednjem, trećem kolu, u nedelju od 7.10 protiv Koreje.

U Gran Priju igraće 28 reprezentacija podeljenih u tri divizije. U >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prvoj diviziji igraće 12 reprezentacija podeljenih u tri grupe, a u drugoj i trećoj diviziji po osam selekcija podeljenih u dve grupe.

Ženska seniorska reprezentacija Srbije igraće četvrti put u FIVB Gran Priju. Naše odbojkašice su do sada osvojile dve bronzane medalje, 2011. i 2013. godine.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.