Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Jan.2012, 17:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odbojkašice "Varadin BMG" žele pobedu
NOVI SAD -
Odbojkašice "Varadin BMG" dočekuju pred svojim navijačima trećeplasiranu ekipu TENT-a iz Obrenovca.
Dva boda razlike na prvenstvenoj tabeli, u korist Obrenovčanki, ovom meču daje epitet derbija 15. kola. Gošće su u prvom delu šampionata na svom parketu slavile sa 3:1.
"Biće to izuzetno teška utakmica jer su nas gošće u ovoj sezoni pobedile i zadužile u Obrenovcu, ali verujemo da ćemo im večeras vratiti dug. Naš adut je dobra odbrana a uz >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << taktiku koju smo razradili do detalja verujemo da ćemo i u većini ostalih odbojkaških elemnata biti bolji i da ćemo slaviti. Osim toga eventualna pobeda protiv odbojkašica TENT-a otškrinula bi nam vrata plej-ofa, koji bi nam bio i najlepša nagrada za sav trud u debitantskoj superligaškoj sezoni", kaže ubojita odbojkašica s Petrovaradinske tvrđave Nevena Iričanin.
Utakmica, 15. kola "Vinerštediše lige" za odbojkašice između "Varadina" i "TENT"-a iz Obrenovca biće odigrana u subotu u novosadskoj hali "Slana bara" od 20 časova.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...











