Odbojkašice Dinama pobedile Poštar

Izvor: B92, 20.Feb.2010, 21:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkašice Dinama pobedile Poštar

Odbojkašice pančevačkog Dinamo Azotare pobedile su u utakmici 3. kola Mini aut super lige Srbije beogradski Poštar 064 sa 3:1 (25:14, 24:26, 25:13 i 25:15).

U prvom meču trećeg kola Mini lige za plasman od 5. do 8. mesta Dinamo Azotara je ostvarila očekivanu pobedu protiv fenjeraša Poštara 064. Pančevke su gošćama, koje su već ispale iz Super lige, prepustile samo set, ali su ipak osvojile sva tri boda.

Nije bilo mnogo neizvesnosti, osim u drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << setu, kojeg su u svoju korist rešile gošće iz Beograda. U preostala tri seta Pančevke su bile dominantne, pa su očekivano stigle do devete prvenstvene pobede, druge u Mini ligi.

Odličnu partiju, ovoga puta na mestu korektora, pružila je Mia Vulović, koja je kao i Bojana Marković uknjižila čak 21 poen. Rovita Jelena Mladenović je ulazila u igru, a na mestu dizača veoma dobru paritju pružila je Olja Furtula.

Dinamo: Furtula, Sredić, Petrov, Lečić, Škarić, Vulović, Sekulić, Bezarević, Divac, Bulajić, Marković, Rašić, Mladenović i Vulović.

Poštar 064: Popović, Rečević, Pucarević, Buša, Pantović, Zlatić, Ristić, Mrdak, Gogić, Ivanović i Aćimović.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.