Odbio Liverpul zbog Fenerbahčea

Izvor: B92, 19.Jun.2015, 11:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbio Liverpul zbog Fenerbahčea

Novi fudbaler Fenerbahčea Simon Kjer rekao je da je imao ponudu Liverpula, ali da ju je odbio jer želi da igra za tim koji se bori za trofeje.

Kjer je pre nekoliko dana potpisao četvorogodišnji ugovor sa klubom iz Istanbula, u koji je došao iz Lila za osam miliona evra.

"Želeo me je Liverpul, ali sam hteo da predjem u tim koji se bori za titulu. Prioritet mi je osvajanje trofeja, a Fenerbahče ima najviše ambicije", rekao je Kjer.

Danski defanzivac >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je ranije često govorio da je veliki navijač Liverpula i da ne krije da bi voleo da pređe u taj klub, ali je ipak odlučio da pojača Fenerbahče.

Kjer je tokom karijere igrao za Mitjilend, Palermo, Volfsburg i Romu.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Jedan je odbio Liverpul, drugi Arsenal

Izvor: Mondo, 19.Jun.2015

Ne žele baš svi da igraju za čuvene engleske klubove. Pročitajte zašto su Danac Simon Kjaer i Nemac Benedikt Hovedes odbili Liverpul, odnosno Arsenal...Foto: AP photo/ilustracija..Liverpul i Arsenal su među najvećim klubovima u Evropi i svetu. Mnogi fudbaleri sanjaju da jednog dana igraju baš...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.