Izvor: B92, 14.Jun.2019, 10:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Obradović: Hvala Kostasu
Trener Fenerbahčea Željko Obradović se zahvalio plejmejkeru svog tima Kostasu Slukasu.
Grk je odlučio da zaigra u trećoj utakmici finalne serije turskog šampionata protiv Anadolu Efesa, iako je posle druge doživeo porodičnu tragediju.
"Razgovarali smo u svlačionici. Veoma nam je žao zbog smrti Kostasovog oca. Kostas se vratio kako bi pomogao timu, u veoma teškoj situaciji za njega", rekao je Obradović.
Srpski stručnjak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je istakao da mu je veoma drago zbog takvog poteza svog igrača.
"Bez obzira na sve, mi ćemo uvek biti kao jedan. Od momenta kada sam došao ovde i počeo da radim ovde je bilo tako. Tako će biti i na dalje", rekao je Obradović.
Fenerbahče je izgubio treći meč serije, a Anadolu Efes sada ima prednost od 2-1.













