Obradović: Bolji smo u gostima

Izvor: B92, 14.Mar.2015, 12:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obradović: Bolji smo u gostima

Trener Fenerbahčea Željko Obradović ponosan je na igrače zbog pobede nad Olimpijakosom, istakavši da je njegov tim bolji u gostima nego kod kuće.

Obradović je opet razočarao Pirej, ovaj put je sa Fenerom slavio 73:64 i nastavio borbu sa Olimpijakosom i CSKA za prvo mesto u grupi F Top 16 faze Evrolige.

"Ponosan sam na igrače jer su odigrali odličnu utakmicu. Mi kao tim bolje igramo u gostima nego kod kuće. Vidim mečeve kod kuće kao zamku", rekao je Obradović.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
U izjednačenom meču u Pireju, Fener je do sedme uzastopne pobede u EL stigao trojkama Emira Preldžića i Nemanje Bjelice u poslednja dva minuta.

"Igrali smo dobro u odbrani, dobro pomerali loptu u napadu, skupljali ofanzivne skokove i zaustavili njihovu igru iz tranzicije. Momcima sam rekao da je najvažnije da stignemo do plej-ofa, pokušamo da dobijemo tri meča i izborimo Fajnal-for. Tako sam uspeo da ih opustim", dodao je srpski trener.

Fenerbahče do kraja Top 16 faze gostuje dočekuje Emporio Armani, Unikahu, potom gostuje Laboral Kuči, a onda igra gradski derbi sa Anadolu Efesom, takođe kao domaćin.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.