Izvor: Sportal.rs, 15.Avg.2024, 07:03

Objavljeni snimci: Otac Lamina Jamala izboden nožem u Španiji, evo šta se događalo pre tuče i tada je reagovala policija /VIDEO/

Vest da je otac mlade fudbalske zvezde Lamina Jamala (17) izboden nožem u sredu uveče šokirala je svet. Munir Jamal (32), otac fudbalera Barselone i španske reprezentacije, izboden je posle tuče na jednom parkingu u gradu Mataro, brzo je prebačen u bolnicu i, kako prenosi većina tamošnjih medija, nije životno ugrožen.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Sportal.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

ISPLIVAO UŽASAN SNIMAK: Otac Lamina Jamala izboden, svemu prethodila ŽESTOKA svađa (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Avg.2024

Otac španskog fudbalera Lamina Jamala, Mounir Nasraui, izboden je nožem na parkingu u španskom gradu Mataro.

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Otac Lamina Jamala u ozbiljnom, ali stabilnom stanju

Izvor: Nezavisne Novine, 15.Avg.2024

BARSELONA - Munir Nasraui, otac fudbalera Barselone Lamina Jamala, nalazi se u ozbiljnom, ali stabilnom stanju, pošto je u srijedu napadnut u katalonskom gradu Mataro, prenosi Rojters.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.