Obiju Mikelu oduzeta vozačka na 15 meseci

Izvor: Blic, Beta, 25.Apr.2009, 00:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obiju Mikelu oduzeta vozačka na 15 meseci

Fudbaler Čelsija Džon Obi Mikel dobio je danas 15-mesečnu zabranu voženja automobila, pošto je priznao da je vozio pijan.

Ovaj 22-godišnji vezni igrač imao je skoro dvostruko viši nivo alkohola od dozvoljenog kada ga je policija u januaru zaustavila u Londonu.

Nigerijski internacionalac mora da plati i novčanu kaznu od 1.580 funti. On je u Čelsi došao iz Lin Osla 2006. godine za 16 miliona funti.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.