OVO ZANIMA SVE ZVEZDAŠE! Evo kako se završio meč Lajpciga i Jang Bojsa, jalovi silni napadi Milana

Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Sep.2023, 20:53

Nemci dominirali, rezultat mogao biti i ubedljiviji.

Fudbaleri Red Bul Lajpciga savladali su Jang Bojs sa 3:1 na gostovanju u prvom kolu Lige šampiona. Ovo izuzetno interesuje sve navijače Zvezde, pošto se prvak Srbije zajedno sa Mančester sitijem nalazi u ovoj grupi.

Nemci su krenuli silovito, stvorili tri šanse u uvodnih 120 sekundi, a već u 3. minutu stigli do gola, preko Simakana.

Pola sata kasnije Jang Bojs preko Elije, najraspoloženijeg igrača >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << stiže do poravnanja.

Nastavio je Lajpcig da dominira, ali se to isplatilo tek u 72. minutu, kada je Šlager snažno raspalio i pogodio za 2:1.

Konačnih 3:1 postavio je Sesko u 92. minutu.

U drugoj utakmici u prvom terminu Milan i Njukasl odigrali su bez golova. Videli smo potpunu dominaciju roso-nera, uputili su čak 25 udarca ka golu Svraka, a ovi samo šest, od čega ni jedan u okvir gola.

Rezultat je na kraju bio 0:0, a u ovoj grupi su još PSŽ i Borusija Dortmund.