OVO SE NE BRANI: Rišarlison Vanji ZABIO GOL ZA TV ŠPICE (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Nov.2022, 23:01

Sjajan gol, mora se priznati...

Fudbalska reprezentacija Srbije odmerava snage sa selekcijom Brazila u prvom kolu grupne faze Svetskog prvenstva u Kataru. Najon odigranih više od 70 minuta "Karioke" vode sa 2:0.

Nakon prvog pogotka, kada je Rišarlison naleteo na odbitak od srpskog golmana, desio se 73. minut!

Sjajno je postrani prodrao Vinisijus, koji je poslao loptu pred peterac iskusnom napadaču Brazila, koji je podigao sebi loptu i iz okreta, u vazduhu >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << plasirao loptu u nebranjeni ugao gola Vanje Milinkovića Savića.