OVO ĆE ZANIMATI ZVEZDAŠE: Bavarci ŠOKIRANI u nadoknadi! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 19.Okt.2019, 17:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na programu je osmo kolo Bundeslige.

Fudbaleri Bajerna su pre sedam dana doživeli iznenađujući poraz na svom terenu od Hofenhajma (1:2), a ove subote doživeli su novi šok. Šampion Bundeslige je u osmom kolu imao pobedu u džepu na gostovanju Augzburgu, vodio do 90.+2. minuta, a onda ponovo poklekao. Finbogason je doneo remi domaćinu (2:2) i nove probleme Bavarcima uoči predstojećeg meča u Ligi šampiona sa Olimpijakosom.

Izabranike Nika Kovača šokirao je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Marko Rihter već u prvom minutu, kada je doneo prednost Augzburgu, ali je ona trajala samo 14 minuta. Tada je Gnabri odlično centrirao Levandovskom, a najbolji strelac tima iz Minhena glavom poslao loptu iza golmana domaćih.

Jeśli Lewandowski utrzyma formę i zdobędzie z Bayernem Ligę Mistrzów (na sukces reprezentacyjny w trakcie EURO2020 nie liczę), to widzę cień szansy na Złotą Piłkę. Sporo rzeczy musiałoby się wydarzyć, ale warto marzyć. https://t.co/eqrJq4CDaW

— Kamil Sikora (@KamilSikora) October 19, 2019

Već na početku drugog poluvremena, Gnabri je doneo potpuni rezultatski preokret, na dodavanje Kutinja. I kada se činilo da će bodovi otići u Bavarsku, na scenu je stupio Finbogason, pogodivši u drugom minutu sudijske nadoknade za veliki bod Augzburga.

Coutinho assists Gnabry who puts Bayern in the lead! pic.twitter.com/fF8ObLR1GB

— Coutinho Stuff (@PC10Stuff) October 19, 2019

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda navijačica Čelsija Džesika Lopez.

Ho ho ho ...#jessicalopes #feliznatal #merychristmas

Објава коју дели J e s s i c a L o p e s (@jessicalopesoficial) дана 14. Дец 2018. у 2:24 PST

☀️ #jessicalopes #photomodel

Bom sábado gente linda ! 💋💋💋 #jessicalopes #playboymodel #photomodel

Boa noite gente linda ... 💋💋 #jessicalopes #maceio #photomode #simplesassim

Објава коју дели J e s s i c a L o p e s (@jessicalopesoficial) дана 19. Феб 2018. у 6:39 PST