Izvor: Kurir, 08.Jun.2010, 16:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"ORLOVI" SLETELI U JOHANESBURG
JOHANESBURG - Posle desetočasovnog leta od Minhena do Johanesburga fudbaleri i stručni štab reprezentacije Srbije doputovali su jutros oko osam časova u Južnu Afriku.
Fudbalski reprezentativci su po sletanju otišli u hotel "Sanisajd" u Johanesburgu, gde će biti njihova baza.
Selektor Radomir Antić je zakazao prvi trening već za po podne u 18 časova, javlja portal Mondo. Svetsko prvenstvo počinje u petak, a Srbija će u nedelju, 13. juna, odigrati prvi meč grupe D protiv selekcije Gane u Pretoriji.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo, Fudbal
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







