ORLIĆ: Luka Jović žali za šansama

Izvor: Kurir, 24.Jul.2014, 08:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ORLIĆ: Luka Jović žali za šansama

Kod prve odlično je intervenisao golman Nemaca, dok u preostale dve, iskreno, nisam imao snage da na pravi način završim kontranapade, poručio je Jović

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije dva puta je remizirala na EP u Mađarskoj. „Orlići“ su ispustili pobedu protiv Nemačke (2:2) u 92. minutu, dok su na startu šampionata igrali nerešeno sa Ukrajincima (1:1).

Odlučujući meč, koji može doneti polufinale EP, ali i obezbediti >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << odlazak na SP na Novom Zelandu, Srbija igra sutra protiv Bugarske u 20.15 sati.

Odličnu predstavu protiv Nemaca pokazali su napadači Luka Jović i Mijat Gačinović. Jović je dao jedan gol Nemcima, ali i propustio tri prilike.

- Zaslužili smo da dobijemo Nemce jer smo bili bolji. Nismo imali sreće. Imao sam tri prilike... Kod prve odlično je intervenisao golman Nemaca, dok u preostale dve, iskreno, nisam imao snage da na pravi način završim kontranapade - poručio je Jović.

(S. R.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.