Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Dec.2019, 21:19

OPET ON: Radonjić novim golom doneo bod Marseju na teškom gostovanju (VIDEO)

Sjajne igre reprezentativca Srbije.
Mec i Olimpik iz Marseja odigrali su utakmicu bez pobednika (1:1) u 18. kolu francuskog šampionata, a izjednačujući pogodak za goste postigao je srpski reprezentativac Nemanja Radonjić, kome je to četvrti gol na poslednjih pet utakmica.
Mec je poveo pet minuta pre kraja prvog poluvremena, a strelac vodećeg gola bio je Opa Nguet i to je bio znak za Andrea Viljaša-Boaša da na poluvremenu sa klupe u igru ubaci Nemanju Radonjića.
Taj potez mu se višestruko isplatio, nakon što je u 70. minutu brzonogi krilni fudbaler poravnao rezultat.
⚡️ Le but de Nemanja NR7 Radonjić qui égalise à Metz sur un service de Valère Germain !#FCMOM | #TeamOM 🔵⚪️pic.twitter.com/PoPyPh6KLR...