Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Dec.2018, 18:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ODLUKA JE PALA: KSS odredio DOMAĆINA Kupa Srbije! (FOTO)
Nije bilo dileme.
Košarkaški savez Srbije doneo je odluku o domaćinstvu završnice Kupa Srbije za 2019. godinu. U muškoj konkurenciji, kao i prethodne sezone, finale će se odigrati u dvorani "Čair". Nišlije su u prethodnom ciklusu opravdale poverenje, pa im je rukovodstvo KSS ponovo ukazalo čast da od 14. do 17. februara ugoste najbolje srpske klubove.
MEGA SENZACIJA! Na finalnom turniru Kupa Radivoja Koraća igraće ekipa iz Prve srpske lige (FOTO)
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
TRAGEDIJA: Reprezentativac se SRUŠIO na parketu! Posle VELIKE borbe lekara IZGUBIO je najvažniji MEČ!
Kup Radivoj Korać u Nišu, Kup Milan Ciga Vasojević u Loznicihttps://t.co/zSua5Wxvwq#kss pic.twitter.com/BeErsbmVxa
— Košarkaški savez SRB (@KSSrbije) December 28, 2018
I ONI ŽELE U PLEJ-OF ABA LIGE: Veliko pojačanje stiglo u Zagreb (FOTO)
Kod dama, domaćinstvo je pripalo Loznici. Najbolje srpske košarkašice boriće se u dvorani "Milan Ciga Vasojević" za pehar, a takmičenje će se održati od 16. do 17. marta u dvorani "Lagator".
U Nišu će već tradicionalno biti održan i Beobasket Mini kup za pionire (15-17. februar 2019), dok će u Loznici biti održan Beobasket Mini kup za pionirke (16-17. mart 2019).
Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.
Nastavak na SrbijaDanas.com...





