Izvor: SrbijaDanas.com, 29.Dec.2021, 19:02
ODLOŽEN JOŠ JEDAN MEČ U ABA LIGI: Mega ne ide u Podgoricu
Utakmica u Crnoj Gori je trebalo da se odigra 3. januara.
Utakmica 14. kola ABA lige između SC Derbi i Mege odložen je zbog nedovoljnog broja igrača kod srpske ekipe.
Megin meč protiv Partizana je odložen zbog velikog broja kovid pozitivnih igrača, a od tog dana još dvojica igrača i dvojica članova stručnog štaba Mege dobili su pozitivne rezultate na testiranju na Covid-19.
Većina igrača i članova stručnog štaba sa pozitivnim nalazima ima blaže >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << simptome, a zdravstveno stanje svih se svakako svakodnevno prati i kontroliše od strane lekarske službe - naveli su iz kluba.
Utakmica u Podgorici je trebalo da se odigra 3. januara od 16 časova.
Round 14 game between @kkscderby & @KKMegaBasket is postponed.
More at: https://t.co/FcZYjQdnxq #ABALiga pic.twitter.com/74RfVBSO2W
— AdmiralBet ABA League (@ABA_League) December 29, 2021
Nastavak na SrbijaDanas.com...









