Izvor: HotSport.rs, 19.Dec.2014, 15:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ODANOST: Fudbaler Atletika odbio Mančester Junajted

Iako se govorkalo da je posao već završen i da je samo pitanje dana kada će Dijego Godin postati novi član Mančester Junajteda to se ipak neće desiti.

Naime, UUrugvajac je odbio ponudu slavnog engleskog kluba rekavši da je srećan u Atletiku i da bi tu voelo da ostane još dugo odnosno sve do povratka u otadžbinu gde bi voleo da završi karijeru.
Godin je u Atletiko stigao 2010. godine iz Viljareala i sa „jorgandžijama“ je osvojio titulu prvaka Španije, a ugovor sa aktuelnim šampionom veže ga sve do 2018. godine uz otkupnu klauzulu od 28,5 miliona evra.
hotsport.rs

Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.