
Izvor: Sportske.net, 13.Maj.2020, 23:08
Novosađani zaprepašćeni vestima iz FSS!
Ovome se nisu nadali...
Stav Odbora za hitna pitanja FSS da klubovi koji su tokom sezone bili kažnjavani zbog sumnji u nameštanja utakmica ne mogu da uđu u Superligu, ukoliko dođe do njenog proširenja, izazvao je bes u novosadskom Kabelu, koji je bio veoma blizu realizacije svog glavnog cilja.
U ime kluba je reagovao direktor Slobodan Milutinović, koji je ovu meru Fudbalskog saveza Srbije nazvao neshvatljivom.
''Iznenađeni smo ovakvom odlukom, obzirom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << da smo za greh koji nam se pripisuje, iz njima znanih razloga, već jednom kažnjeni oduzimanjem bodova i novčanom kaznom koju smo na vreme izmirili.
Ova nova, neshvatljiva mera došla je u trenutku kada smo došli na samo bod razlike u odnosu na konkurente, a pogotovo što u poslednja četiri kola imamo najbolji raspored, mogli su odmah da nam kažu da izrečena kazna nije konačna.
-
I pored velikog zaostatka, uz odličnu organizaciju, kvalitetan stručni i igrački kadar, potvrdili smo da nas ineresuje plasman u elitu. Ispada da smo bez potrebe uložili energiju i sredstva za dovođenje igrača'', izjavio je Milutinović, a prenosi ''Žurnal''.