Izvor: B92, 15.Maj.2021, 20:54

Novi skandal u PLS – igrači Dinama napustili teren u sred utakmice

Pretposlednje, 33. kolo Prve lige Srbije donelo je novi skandal.
U danu kada je Kolubara obezbedila plasman u Superligu Srbije prvi put u istoriji, ružne scene ponovo su priredili igrači Dinama iz Vranja.
Oni su, naime, odlučili da se u 54. minutu utakmice protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice povuku sa terena i tako prekinu meč.
Sudija Milan Ilić nije imao kud, već je morao da odsvira kraj posle manje od sat vremena igre, pri rezultatu 1:1.
Gostujući fudbaleri, na nagovor odgovornih ljudi iz kluba, ostali su dosledni u odluci da se povuku sa terena i na nesportski način zaključe još jednu nemilu priču sa srpskih fudbalskih stadiona.