Novi poraz orlova

Izvor: Vesti-online.com, 05.Jan.2018, 21:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi poraz "orlova"

Posle dva poraza na "Jelou kupu" u Vintertur, novi neuspeh rukoemtaša Srbije. Makedonija je slavila u Beogradu - 32:29.

"Orlove" je predvodio Đorđić sa šest golova, dok je pet postigao Marsenić. Kod Makedonaca je najefikasniji bio Georgievski sa osam pogodaka.

Tim Jovice Cvetkovića će pre početka EP odigrati još dva test meča, oba sa Slovenijom, 9. i 10. januara u gostima.

Srbija će EP otvoriti derbija sa domaćinom Hrvatskom 12. januara u Paladijum areni u Splitu. U Grupi A su još Island i Švedska.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.