Novi obrt u slučaju Bejl

Izvor: B92, 27.Avg.2013, 01:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi obrt u slučaju "Bejl"

Taman kad smo se ponadali da je kraj, usledio je novi obrt u slučaju Garet Bejl.

Kako navode izvori bliski klubu sa severa Londona, a prenosi BBC, pored ponude Reala iz Madrida od 86 miliona funti, pojavila se još jedna, možda čak i 'jača'.

Real je i dalje najbliži potpisu 24-godišnjeg Velšanina, koji je za vikend boravio u Španiji, ali Totenhem demantuje da je bilo kakav dogovor postignut. Iako se ime drugog tima i dalje krije, sve je izvesnije da je to Mančester >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Junajted, koji nije doveo ni jedno zvučnije pojačanje.

Bejl je proteklog vikenda bio u Madridu, kako bi dogovorio lične uslove, a Viljas Boaš mu je poručio da mora da se pojavi na treningu do utorka - ukoliko posao ne bude gotov.

Totenhem je bio na korak od dovođenja Vilijana, ali mu je Čelsi pokvario posao u poslednjem momentu. Smatralo se da je mladi Brazilac zamena za Velšanina, ali su se stvari iskomplikovale.

Prelazni rok se završava 2. septembra u ponoć.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.