Izvor: B92, 18.Jul.2022, 23:40
Novi napadač Borusije ima rak testisa
Novo pojačanje dortmundske Borusije Sebastijen Ale napustio je pripreme te ekipe u Švajcarskoj.
Prilikom ispitivanja otkriven mu je rak testisa, tako da se odmah vratio u Dortmund.
Pre toga, on se tokom treninga požalio da mu nije dobro, da bi posle lekarskog pregleda dobio loše vesti.
Dvadesetosmogodišnji napadač je nedavno stigao iz Ajaksa u redove bundesligaša za 28 miliona funti.
Tokom narednih dana Ale će obaviti detaljnije, specijalizovane >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << preglede, a potom pristupiti i hitnom lečenju.
Sportski direktor Borusije Sebastijan Kel kazao je da je današnja vest šokanta za Alea i sve u klubu.
"Cela BVB porodica želi Sebastijenu potpuni oporavak. Učinićemo sve što je u našoj moći da dobije najbolji mogući tretman", rekao je Kel.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
TUŽNA VEST! Fudbaler Borusije Dortmund ima tumor testisa, napustio trening kamp, jer mora na HITNO LEČENJE
Izvor: Kurir, 19.Jul.2022, 00:19
Reprezentativac Obale Slonovače Sebastijan Aler požalio se u ponedeljak ujutro da mu nije dobro i zbog bolesti je morao da se vrati sa priprema iz Švajcarske u Dortmund!









